У чому альтернатива школи “Мозаїки”, бро?

Наша задача – виростити особистостей, що зможуть самі ставити цілі та розпоряджатись своїм життям, чим би вони не займались.

В житті є не тільки уроки. Ціль нашої школи випускати щасливих людей, готових повноцінного до життя, а не тільки виконувати домашні завдання.

Мало учнів, менше навантаження за рахунок винесення таких предметів, як фізкультура, інформатика, музика, малювання, основи здоров’я, праця на гурткову роботу – це зрозуміло.

АЛЕ У ЧОМУ ЩЕ ОЦЯ НАША АЛЬТЕРНАТИВНІСТЬ?

У годинах самопідготовки, у спецкурсах з особистої ефективності, медіаграмотності, продуктивного спілкування, основ підприємницької діяльності.

У загальній атмосфері та цінностях.

У тих, необхідних для комфортного, успішного та щасливого життя навичках, які ми формуємо у наших учнів

Розкажемо про усе це детальніше.

І почнемо із самопідготовки.

САМОПІДГОТОВКА

Батьки часто сприймають години самопідготовки в розкладі майже як втрачений час, не-урок, і не розуміють навіщо це, тому легко забирають дітей, мовлячи “зроблять уроки вдома”.

Насправді, самопідготовка – то ключова форма роботи, адже це формування безцінних навичок для дитини: «навчитися вчитися», організовувати свій час, визначати послідовність завдань, самостійно ставити собі задачі і виконувати їх, співпрацювати в команді, комунікувати з однокласниками, щоб отримати або надати допомогу.

По старших (7-11 класи) видно, що вони вміють організувати себе, один одному допомогти та пояснити матеріал, є вже сталі лайфхаки (10 клас – Маріша перевіряє та пояснює всім англійську, Рома математику, 7 клас – Ваня пояснює геометрію, Уля – англійську – хто в чому сильніший, виходить ефект синергії).

 

А знання найглибше засвоєні тоді, коли ти можеш комусь пояснити вивчений матеріал.

Наша ціль, щоб діти хвалилися перед батьками своїми досягненнями при самопідготовці.

Ваша дитина вчиться вчитися і брати на себе відповідальність за свої результати – це те, що готує їі до життя.

Тому можливість працювати на самопідготовці – це один із шляхів розвитку навичок успішної людини.

 

ЩЕ ТРОХИ ПРО РОЗКЛАД

Урок тривалістю в шістдесят хвилин – чому саме так?

Щоб встигнути усе заплановане, щоб кожен міг працювати в своєму ритмі, щоб не було шаленої гонитви за програмою.

Уроки з 9-ої у 5-8 класах та з 10.00 в 9-11-х  відповідають циркадним ритмам підлітків, дозволяють прийти до школи виспаними і в гарному настрої .

Такі незвичні уроки в розкладі, як:

  • планування в групі,
  • проектна діяльність,
  • самопідготовка,
  • тьюторська година,
  • спецкурс,
  • екскурсія –

   це методика, і цінність.

 

Діти мають збалансований день, як з уроками так і з відпочинком, та часом на самостійну роботу і планування.

 

Це вважається необхідним для розвитку здорової особистості, що є величезним плюсом, бо “напхати” дітям уроків з ранку до вечора і не лишити їм часу на подумати та зробити щось самим – це виростити невротиків, що здатні лише на “пахать” під чиїсь вказівки.

Наша задача – виростити особистостей, що зможуть самі ставити цілі та розпоряджатись своїм життям, чим би вони не займались.

Дорогі учні та батьки, в житті є не тільки уроки. Ціль нашої школи випускати щасливих людей, готових повноцінного до життя, а не тільки виконувати домашні завдання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.