Про центр освіти
та розвитку «Моzаїkа»
у Кропивницькому

Хто ми?

Центр освіти та розвитку «Моzаїkа» працює в сфері
альтернативного навчання з 2009 року.

Ми співпрацюємо з київським приватним ліцеєм «Educator», що надає методичну підтримку нашій школі та забезпечує атестацію учнів. Разом з фахівцями ліцею ми пропонуємо нашим студентам всі надбання сучасних підходів до навчання — тьюторський супровід, проектна робота, система мотивації та високий рівень підготовки до ДПА та ЗНО за кращими методиками.

До навчального процесу долучені кваліфіковані викладачі з досвідом та нестандартним підходом. Діти приймають участь в проведенні дослідів, організації презентацій, різноманітних наукових проєктів. Важливим аспектом є формування самостійності дітей. Так, викладачі активно привчають дітей до самостійного вирішення поставлених задач, корегуючи та допомагаючи їм. 

Одним із дієвих методів засвоєння матеріалу учнями є принцип «Перевернутого класу». Використовуючи зазначений принцип навчання учні засвоюють невеличкий обсяг нового матеріалу вдома, а в аудиторній роботі відбувається виконання завдань, вправ, проведення лабораторних і практичних досліджень, отримуються консультації вчителя.

Окрім того, кожен клас має свій тьюторський супровід (педагогічна діяльність, спрямована на виявлення і розвиток освітніх ресурсів учня), що допомагає кожному учню в класі у створенні власної освітньої траєкторії.

Класи в школі мають невелику кількість дітей, а це є запорукою продуктивного навчання та гарантує достатньо уваги вчителя кожному з учнів.

Велика увага в нашій школі приділяється якісній мовній підготовці, що не дивно, враховуючи той факт, що наша школа створена на базі потужного мовного центру. І це не лише вивчення мов на належному рівні, а й викладання частини предметів англійською мовою (блок Science для 5-6 класів, програми отримання подвійного атестату від американської чи канадської школи)

Використання альтернативних освітніх методик, таких як ментальна арифметика та швидкочитання допомагають розвитку потужного потенціалу кожного учня.

Якісне вивчення всіх профільних дисциплін, участь в освітніх проектах, конкурсах та олімпіадах – це запорука формування Особистостей. Навчання за стандартами міжнародної освіти, набуття навичок, які актуальні для успіху людини в навчанні та майбутній кар’єрі. Багато наших учнів планують подальше навчання за кордоном і наша система підготовки, як і в нашого партнера, приватному ліцеєї “Educator”, базується на загальносвітових критеріях оцінки якості навчання – у фокусі не оцінка чи бал самі по собі, а виховання Людини, яка здатна досягти власних цілей та успіху в житті на благо своєї країни та оточуючих, а також любить і вміє вчитися.

Загалом, всі заняття в Альтернативній школі живі та цікаві, тому дітям подобається ходити до школи. Прийшовши до нашої школи дитина на завжди забуде про нудьгу, одноманітність та стандартність шкільного життя, отримавши креативні, різноманітні та творчі здібності, що неодмінно допоможуть їй стати успішним у майбутньому.