Школа живої розмовної англійської мови
у м. Кропивницький

Заняття англійської мови для дітей у Центрі освіти та розвитку

Комфортні
групи
до 8 дітей

Підручники
видавництва Cambridge

Мінімум
домашніх
завдань

Англійська для дітей

Викладачі нашого центру працюють з дітьми будь-якого віку. Процес навчання відбувається виключно англійською мовою, викладач створює ефект максимально природного занурення в нове мовне середовище таким чином, що діти сприймають англійську як другу рідну.

Англійська мова для діток
від 1 до 5 років

Викладачі нашого центру працюють з малюками від 1 року та дошкільнятами.

Процес навчання проходить виключно на англійській мові, викладач створює ефект абсолютно природнього занурення у нове мовне середовище таким чином, що малюки сприймають англійську як другу рідну мову, за допомогою яскравих образів, зрозумілих ситуацій та живих емоцій.

Батьки займаються разом з дитиною, що забезпечує необхідний психологічний комфорт та підтримку. Так, в процесі гри та в дружній атмосфері дитина на кожному занятті вивчає світ, але чує при цьому лише англійську мову, вірші, пісні. В результаті нова мова для дитини — це не щось чуже та незрозуміле, як для дорослих, а просто інший інструмент засвоєння світу, яким вона з легкістю володіє.

Заняття проводяться в затишних кабінетах, на килимку, з використанням великої кількості іграшок, яскравих малюнків та різноманітного реквізиту, що підтримує інтерес дитини під час заняття.

Малюки багато рухаються, повзають, танцюють, грають, вчаться спілкуватися одне з одним.

Достатньо швидко, пасивне вивчення (коли діти просто уважно слухають, гулять, намагаються імітувати мову викладача) змінюється активним відтворенням всього почутого і діти поступово починають розмовляти на англійській як на своїй другій мові.

Групи невеличкі, максимально чотири малюки та чотири дорослих (це може бути мама, тато, бабуся)

Заняття триває 35 хвилин.

Англійська мова для дітей
5-9 років

Заняття проводяться в затишних кабінетах, на килимку або за столом, з використанням великої кількості іграшок, настільних ігор, флеш-карток, проектору та різноманітного реквізити, що підтримує інтерес учнів під час заняття.

Створення творчих поробок — одне з улюблених занять дітей, під час якого вони не просто роблять щось цікаве своїми руками, але й обговорюють з викладачем все, що вони роблять, на виключно на англійській мові.

Із методичних матеріалів у навчальному процесі використовуються підручники та онлайн ресурси видавництва Cambridge. Книги розроблені з урахуванням вікових особливостей дітей. Вони дуже яскраві, кольорові, наповнені захоплюючими завданнями та живими історіями, що стимулюють креативність дитини та її природну цікавість, що допомагає вивчати світ.

Навчання проводиться в форматі гри та в дружній атмосфері. Ваша дитина на кожному занятті вивчає світ, але чує навкруги себе лише англійську мову, вірші, пісні. В результаті нова мова для дитини – це не щось нове та незрозуміле, як для дорослих, а просто ще один інструмент вивчення світу, яким вона з легкістю володіє.

Англійська мова для підлітків
10-16 років

Заняття в підліткових групах направлені на розвиток всіх мовних навичок (розмова, слухання, написання текстів, читання).

Особлива увага на заняттях приділяється розвитку спонтанного мовлення.

В процесі навчання використовується література видавництва Cambridge, Oxford, National Geographic.

На заняттях діти часто працюють в парах або командах, чують англійську мову, вчаться взаємодіяти в знайомих ситуаціях, але з використанням англійської мови.

Навіть граматичний матеріал викладається ситуативно і рідна мова не використовується, пояснення викладача доповнюються багаточисленними прикладами та ілюстраціями з підручників, відеоматеріалами, інтерактивними онлайн-ресурсами.

Максимальна кількість дітей на занятті – 8. Це позитивно впливає на залученість учнів до процесу навчання. Викладач приділяє багато часу кожному зі присутніх, якісно обробляється та засвоюється значний обсяг матеріалу.

Навчання вибудоване таким чином, що інтегровано проходить підготовка до міжнародних іспитів лінійки Cambridge.

Чи потрібна вашій дитині англійська?

Однозначно – так!

Чому вам варто записати дитину
на англійську саме в наш Центр?

Кваліфіковані вчителі

В нашому центрі працює плеяда педагогів із високим рівнем кваліфікації, які використовують прогресивні методики навчання, сучасні педагогічні інструменти.

Акцент на комунікативних навиках​

Для вироблення розмовного навику та сприйняття іноземної мови на слух потрібен ЖИВИЙ об’єкт спілкування – вчитель, ровесники, група. І ми пропонуємо вам саме такий формат навчання.

Всі заняття проводяться виключно англійською мовою.

Без надмірного навантаження

Додаткові заняття з репетитором – це, зазвичай, додаткові домашні завдання. А наші діти отримують чимало завдань зі школи. Тому ми не практикуємо великі об’єми домашок. Наші вчителі напротязі занять відпрацьовують весь матеріал.

Безпека

Ми виконуємо всі умови роботи в період адаптивного карантину – перевірка температури безконтактним термометром, наявність антисептиків, вологе прибирання, кварцування та провітрювання приміщення. Є все необхідне заради безпеки та здоров’я наших учнів!

Комфорт​

Наш центр розташований в самісінькому центрі міста (в. Пашутинська, 47, один квартал від пл. Героїв Майдану). Затишні яскраві авдиторії створюють домашню комфортну атмосферу для навчання. А простора зона очікування із WiFi скрашують час батьків.

А якщо знову жорсткий карантин?

В разі введення більш жорсткого карантину все готове до моментального переходу на онлайн формат – власні zoom аккаунти, наявність власної онлайн платформи та досвід наших викладачів роблять перехід на онлайн форму навчання в разі необхідності зручним  і непомітним. З нами ви можете бути впевнені в в високому рівні знань в режимах як офлайн, так і онлайн! І нехай всі будуть здорові!

Як записатись на навчання?

1

Ви можете зателефонувати за номером +38(095)7290044 або 
+38(095)7290044 / або залишаєте свої контактні дані у формі

2

Адміністратор поспілкується з вами, відповість на усі ваші запитання та визначить, до якої групи доєднати вашу дитину.

3

Ви спільно з адміністратором визначаєте графік відвідування занять

4

Оплату можна зробити прямо у нас в центрі – готівкою чи безготівково.

З вашими дітьми займаються справжні професіонали

Викладачі нашого центру регулярно проходять тренінги підвищення професійної компетенції, що дозволяє нам гарантувати стабільно високий рівень викладання.

karpenko-olha1.jpg

Ольга Карпенко

English, Aerolingua

За сімейною традицією пішла вчитись на педагога і в 2003 році закінчила навчання у Кіровоградському педагогічному університеті. 

Була викладачем англійської мови у школі та інституті економіки. Потім почала працювати у проекті “Аеролінгва”. 

Обожнюю небо і польоти на літаках (особливо в кабіні пілота), тому навчати майбутніх повітряних спеціалістів мені дуже подобається.

nataliia-semenova-1.jpg

Наталія Семенова

English

Маючи досвід навчання – 14 років, свято вірю в те, що кожна дитина має великий потенціал, який розкривається шляхом індивідуального підходу та підбору нетрадиційних форм навчання. 

А самомотивація (що є найважливішою складовою у вивченні мови) розвивається на цікавих та креативних уроках, на яких дитина засвоює актуальні знання та вміння.

trotska.jpg

Ольга Троцька

English

Школа, старші класи. “кар’єра вчителя – найгірше, що можна обрати для себе”, – думала я, бо кожного дня бачила викладачів, а перед ними – мій клас, до тридцяти неслухняних дітей.

Але в мене повірила моя вчителька. Вже навчаючись в університеті, я допомогла її онуку, а потім були ще декілька учнів.

Коли мені було нудно на уроках, дуже хотілося піти з них… Тому в мене є стимул планувати цікаве та якісне заняття – щоб дітям сподобалося!

Працюючи з наймолодшими учнями, не знаєш, чи їм сподобається, чи все буде за планом. Наші заняття – як маленький театр, де в центрі уваги дитина і її треба всьому навчити.

chumakova-svitlana1.jpg

Світлана Чумакова

English, German

Розвиток, самовдосконалення і постійне навчання це те, що допомагає мені в житті і роботі. Люблю свою справу, поважаю студентів, ділюся знаннями, навчаю сприймати англійську мову не як мету, а як необхідний дієвий інструмент для пізнання світу та успішного функціонування в суспільстві.

Освіта: Кіровоградська Педагогічна Академія (MA in English Language and Literature)

Досвід викладання – 19 років.

halyna-solonko.jpg

Галина Солонько

English, German

Закінчила Кіровоградський державний педагогічний університет у 2014 році за спеціальністю Англійська та німецька мова і література. 

Обожнюю працювати у школі, тому що це мій спосіб життя. Завдання вчителя вбачаю в тому, щоб допомогти дитині ввійти в недосконалий світ не як гостю, який потребує пояснення екскурсовода і постійного супроводу, а як повноправному жителю – діячу планети Земля.

hladyr-vlada1.jpg

Влада Гладир

English, German

Викладаючи англійську вже 11 років, я встигла переконатися, що індивідуальний підхід і багато практики здатні творити дива. 

Досвід проведення занять в парі з іноземними викладачами (носіями мови) протягом кількох років значно змінив мої уявлення про ефективний освітній процес, основу якого складає не лише засвоєння знань, а й розвиток внутрішніх ресурсів дітей, таких як: пам’ять, увага, творче мислення, креативність, психологічне та емоційне здоров’я. 

Головним пріоритетом вчителя є створити атмосферу невимушеності і взаємоповаги, тим самим забезпечивши кожній дитині можливість розкрити власний потенціал. Все це досягається за допомогою сучасних методик викладання, використання автентичних підручників і навчальних матеріалів, поєднання різних видів діяльності на заняттях. 

Урок з англійської мови – це не лише лексика і граматика; він завжди містить пізнавальну і виховну складові, направлені на розвиток дитини як особистості.

iuliia-sokolenko1.jpg

Юлія Соколенко

English, German

Ще студентка, однак уже викладаю. Здобуваю фах прикладного лінгвіста іноземних мов. Зокрема вивчаю англійську та німецьку мови. Здебільшого, працюю з маленькими дітками. При цьому використовую інтерактивні форми навчання, багато наочних матеріалів, ігор та пісень.

vladyslav-nikiforov1.jpg

Владислав Нікіфоров

English

На мою думку, в сучасних реаліях знання англійської мови є одним з ключових факторів успіху. Мені дуже цікаво і я захоплююсь англійською мовою, я хочу поділитися своїми навичками та знаннями зі студентами різного віку.

Вартість занять

на порядок нижчі, ніж ціни у хороших репетиторів та приватних школах, 

а рівень викладання – рівнозначний найкращим закладам.

Англійська мова для дітей та дорослих — 750 грн на місяць (8 занять у групі). 

При відвідуванні занять двома членами родини — 700 грн.
(знижка -50 грн із загальної суми.)

Індивідуальні заняття – 200 грн / заняття

Відгуки про нашу школу

Хочете спробувати?

Ви можете записатись на пробне безкоштовне заняття. 

Пробне заняття допоможе вашій дитині зрозуміти:

  • як відбувається навчання;
  • подобається їй такий формат чи ні;
  • познайомиться з педагогом, відчує його енергетику;
  • оцінить взаємодію з педагогом;
  • познайомиться із групою.