Відгуки

 • Спасибо вам огромное. Лагерь просто супер. Никита с удовольствием ходил и с восторгом рассказывал о каждом дне. Спасибо за розыгрыш. Мы очень рады, что выиграли бесплатную смену. Уже записали Никиту ещё на одну смену. Всем рекомендую. Детки очень довольны.

  Дарья Волкова Avatar Дарья Волкова
  29.07.2019

  Крутая наука - очень классная.

  Оксана Коломиец Avatar Оксана Коломиец
  04.06.2019

  Рекомендую, отличная репутация, высокий профессионализм

  Александр Поляновский Avatar Александр Поляновский
  22.03.2019
 • Хожу ещё со времён Мортимера на английский, все очень нравится, хожу с удовольствием и сама чувствую результат, так же хожу на испанский, и снова есть результат, хожу с удовольствием!

  Marina Zaharova Avatar Marina Zaharova
  19.02.2019

  Наконец-то появился испанский! 🔥 я очень довольна, занятия проходят интересно и результативно) всей группой дружно собираемся переходить с часовых занятий на полуторачасовые😃

  Lena Belka Avatar Lena Belka
  19.02.2019

  Моя дочь ходит еще с "Мортимера".) Вижу реальные достижения в английском. Благодарю всех преподавателей, особенно Светлану)

  ирина тарасова Avatar ирина тарасова
  21.12.2018
 • Знаю особисто засновника - вельми креативна і любляча свою справу і дітей людина! Упевнений, що і центр, який вона організувала на "п'ятірочку" !

  Віталій Шадрін Avatar Віталій Шадрін
  01.11.2018

  Серед різноманіття освітніх програм в Мозаїці поки що спробували англійський клуб Мортімер;) Можу лише порекомендувати, моя хрещениця почала займатися в Мортимері, коли ще не розмовляла українською. Вдома мама повторювала з нею всі ігри, віршики і пісеньки. Дівчинка почала розмовляти українською і англійською одночасно. Мама не викладач англійської, але вдома розмежовує часи, коли розмовляють англійською, а коли українською. Вона намагається всі запитання і речення з уроку використовувати вдома: Подай будь ласка клей, давай намалюємо сонечко, давай потанцюємо! Ми були дуже здивовані, що наша дівчинка розуміла і реагувала на запитання англійською в 1,7 роки;) Зараз нам вже трохи за 2 і ми не зупиняємося на досягнутому. Дякуємо😊

  Veronika Dovga Avatar Veronika Dovga
  16.09.2018