Відгуки

 • 5 star review  Спасибо вам огромное. Лагерь просто супер. Никита с удовольствием ходил и с восторгом рассказывал о каждом дне. Спасибо за розыгрыш. Мы очень рады, что выиграли бесплатную смену. Уже записали Никиту ещё на одну смену. Всем рекомендую. Детки очень довольны.

  Дарья Волкова Avatar Дарья Волкова
  29.07.2019

  5 star review  Крутая наука - очень классная.

  Оксана Коломиец Avatar Оксана Коломиец
  04.06.2019

  5 star review  Рекомендую, отличная репутация, высокий профессионализм

  Александр Поляновский Avatar Александр Поляновский
  22.03.2019
 • 5 star review  Хожу ещё со времён Мортимера на английский, все очень нравится, хожу с удовольствием и сама чувствую результат, так же хожу на испанский, и снова есть результат, хожу с удовольствием!

  Marina Zaharova Avatar Marina Zaharova
  19.02.2019

  5 star review  Наконец-то появился испанский! 🔥 я очень довольна, занятия проходят интересно и результативно) всей группой дружно собираемся переходить с часовых занятий на полуторачасовые😃

  Lena Belka Avatar Lena Belka
  19.02.2019

  5 star review  Моя дочь ходит еще с "Мортимера".) Вижу реальные достижения в английском. Благодарю всех преподавателей, особенно Светлану)

  ирина тарасова Avatar ирина тарасова
  21.12.2018
 • 5 star review  Знаю особисто засновника - вельми креативна і любляча свою справу і дітей людина! Упевнений, що і центр, який вона організувала на "п'ятірочку" !

  Віталій Шадрін Avatar Віталій Шадрін
  01.11.2018

  5 star review  Серед різноманіття освітніх програм в Мозаїці поки що спробували англійський клуб Мортімер;) Можу лише порекомендувати, моя хрещениця почала займатися в Мортимері, коли ще не розмовляла українською. Вдома мама повторювала з нею всі ігри, віршики і пісеньки. Дівчинка почала розмовляти українською і англійською одночасно. Мама не викладач англійської, але вдома розмежовує часи, коли розмовляють англійською, а коли українською. Вона намагається всі запитання і речення з уроку використовувати вдома: Подай будь ласка клей, давай намалюємо сонечко, давай потанцюємо! Ми були дуже здивовані, що наша дівчинка розуміла і реагувала на запитання англійською в 1,7 роки;) Зараз нам вже трохи за 2 і ми не зупиняємося на досягнутому. Дякуємо😊

  Veronika Dovga Avatar Veronika Dovga
  16.09.2018