У нас не страшно, а цікаво!

У вашої дитини миттєво змінюється настрій з гарного на поганий при згадуванні про школу, вона не має бажання вчити уроки? Така реакція дійсно можлива, якщо ваша дитина відвідує звичайну школу, де зазвичай роблять акценти на оцінці вашої дитини, формують страх перед вчителем та не дають змогу самовиразитися.  Звичайні школи не готують дитину до дорослого життя, як в сфері планування власного бюджету та і у сфері спілкування з іншими.
Зрозуміло, що такий підхід до дітей не викликає позитивних емоцій.
В альтернативній школі «Мозаїка» кожен учень спокійно йде до школи, відвідує уроки та спілкується з вчителями. Ми не нав’язуємо дітям «шкільні форми» та дозволяємо обирати свій стиль в одязі. Окрім того, учні проводять багато часу разом на позашкільних заходах, розвиваючи свої навички спілкування.
Серед наших здобутків є перший самостійний проект наших діток. Вони самостійно організували та провели захід до Хелловіну. Отримавши перший прибуток діти обрали на що і коли вони його будуть витрачати.
Загалом в нашій школі сімейна, позитивна атмосфера.  Якщо ви бажаєте, щоб вашій дитині було комфортно навчатись, а похід до школи був святом, чекаємо вас у нас! Набір до класів триває протягом усього навчального року.

 

Прагнете успішного майбутнього для вашої дитини?

Центр альтернативної освіти у Кропивницькому – це можливість отримати хорошу освіту за сучасними методиками, яка відповідає вимогам сьогодення. Якщо хочете дізнатись більше – замовляйте дзвінок і наш адміністратор зателефонує вам та відповість на всі ваші запитання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.