Англійська для тих, хто літає

Вивчи спеціалізовану авіаційну англійську мову за методикою компанії Aerolingua у м. Кропивницький, щоб:

Запишіться на безкоштовну співбесіду-інтерв'ю

щоб визначити ваш рівень англійської, 
цілі та групу для навчання

Цей курс для створено для тих, хто мріє літати або вже є фахівцем льотної справи

(абітурієнти, студенти та діючі працівники авіакомпаній)

Для пілотів

Авторський курс англійської мови для пілотів, який пропонує навчання авіаційної англійської мови відповідно до вимог ІКАО (Док.9835).

Особливість програми полягає у вивченні англійської мови, який, у разі недостатності фразеології, використовується при веденні радіообміну англійською мовою переважно в аварійних ситуаціях або нестандартних пригодах при виконанні польоту.

Даний курс включає вправи для оволодіння спеціальною лексикою, граматичними структурами, завдання на розвиток умінь говорити і правильно сприймати інформацію на слух. Навчання побудовано на тематичних модулях відповідно до стадій польоту і переліком нестандартних / аварійних ситуацій.

В процесі навчання враховується специфіка робочого місця пілота в залежності від виду повітряного судна.

Для бортпровідників / стюардів / стюардес

Курс англійської мови для бортпровідників побудований з урахуванням особливостей їх функціональних обов'язків на робочому місці. Завданням курсу є вдосконалення навичок спілкування з екіпажем і пасажирами під час стандартних і нестандартних / аварійних ситуацій в польоті, в тому числі ситуацій MAYDAY. Навчання включає всі необхідні теми, які дозволяють працювати на міжнародних авіалініях і в авіакомпаніях за кордоном.

Серед основних тематичних модулів для підготовки до спілкування англійською мовою в ситуаціях польоту наступні: Привітання. Підготовка до вильоту. Спілкування з пасажирами в процесі польоту.

Обслуговування пасажирів (рішення медичних проблем, скарги і прохання пасажирів, дії в нестандартних та аварійних ситуаціях). Підготовка пасажирів до посадки (стандартна і аварійна процедура). Висадка пасажирів. Екстрене реагування в екстремальних ситуаціях.

Для авіадиспетчерів

Авторський курс англійської мови для авіадиспетчерів, який пропонує навчання авіаційної англійської мови відповідно до вимог ІКАО (Док.9835).

Особливість програми полягає у вивченні англійської мови, який, у разі недостатності фразеології, використовується при веденні радіообміну англійською мовою переважно в аварійних ситуаціях або нестандартних пригодах при виконанні польоту.

Даний курс включає вправи для оволодіння спеціальною лексикою, граматичними структурами, завдання на розвиток умінь говорити і правильно сприймати інформацію на слух. Навчання побудовано на тематичних модулях відповідно до стадій польоту і переліком нестандартних / аварійних ситуацій.

В процесі навчання враховується специфіка роботи диспетчера в різних зонах відповідальності.

Знання спеціалізованої авіаційної англійської мови для цих професій є життєво важливими. Від цього залежить життя не тільки фахівців, але й пасажирів

Курси складаються
з двох етапів навчання:

Підготовчі курси англійської мови за ексклюзивною методикою компанії "Аеролінгва"

Рівень англійської не нижче Intermediate low

Кожен рівень складається з 80 академ. годин регулярних занять (заняття 2 рази на тиждень протягом семестру). 5-6 чоловік в групі. Інтенсивна методика навчання, спрямована на швидкий розвиток розмовних навичок. Використання російської / української мов під час занять заборонено. Випускники курсу Intermediate допускаються до підсумкового інтенсивному спецкурсу підготовки до здачі іспиту на рівень ICAO.

Вартість навчання - 2 500 грн

Інтенсивний спецкурс підготовки до здачі іспиту на рівень ICAO.

Рівень англійської не нижче Intermediate low або Intermediate

Цей етап включає в себе 20 академічних годин (2 тижні). У програмі курсу – вивчення авіаційної термінології та підготовка до здачі іспиту. 2-5 осіб в групі

Вартість навчання - 1 250 грн

Що робити, якщо ваш рівень знання англійської нижчий за рівень Intermediate low ?

У такому випадку вам потрібно вивчати англійську на рівні від Elementary до Pre-intermediate –  і для цього ми можемо вам запропонувати курс General English .  Ціна занять – 550 грн/місяць (8 занять)

Навчання на рівнях Elementary – Pre-intermediate проходить за програмою загальної англійської, без авіаційної термінології (бо спочатку вчать мову саму по собі, а потім специфіку). З рівня Intermediate підключається авіаційна термінологія. 

На даний момент в програмі General English є групи, до яких можна додати декілька чоловік і не чекати поки збереться група. Щоб потрапити в групу просто зараз – залиште заявку на тестування і викладач визначить, який у вас рівень знань англійської, та яка група вам підходить найбільше. ЦЕ БЕЗКОШТОВНО. Може, спробуєте?

Курси веде

Курси веде

Ольга Карпенко

English, Aerolingua

За сімейною традицією пішла вчитись на педагога і в 2003 році закінчила навчання у Кіровоградському педагогічному університеті. 

Була викладачем англійської мови у школі та інституті економіки. Потім почала працювати у проекті “Аеролінгва”. 

Обожнюю небо і польоти на літаках (особливо в кабіні пілота), тому навчати майбутніх повітряних спеціалістів мені дуже подобається.

Наші курси - це максимальні шанси на успішне складання іспиту на IV і вище рівень ICAO.

Як потрапити на курс?

Вам потрібно зробити всього 3 дії:

1

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Напротязі кількох годин після оформлення заявки ми зв’яжемося з вами і визначимо зручний для вас та викладача час співбесіди.

2

ТЕСТУВАННЯ ОНЛАЙН

Викладач зустрінеться з вам за допомогою програми ZOOM чи Skype, протестує ваші знання, визначить ваш рівень володіння англійською мовою для розподілу в групу.

3

ВІТАЄМО! ВИ З НАМИ!

Ви оплачуєте вартість навчання й отримуєте доступ до навчальної групи та необхідних методичних матеріалів.

Хто ми?

Центр освіти та розвитку «Моzаїkа» працює в сфері
навчання іноземним мовам з 2009 року.

Чому вам варто навчатись у нас?

Експертиза

Методичний супровід курсів здійснює компанія "Аеролінгва". Викладачі пройшли навчання в Києві, мають досвід роботи на аналогічних курсах в Кропивницькому, регулярно проходять підвищення кваліфікації в Києві на семінарах.

Сертифікація

Всі курси відповідають 100% потреб авіаційних фахівців в оволодінні англійською мовою і отримання відповідних сертифікатів в АЕРОЛІНГВА, які визнаються на міжнародному рівні/

Технології

Сучасні технології дають можливість займатися дистанційно без шкоди для результату та за максимально зручним для вас розкладом занять. Навчання в форматі Skype/Zoom сесії не поступається за ефективністю занять в аудиторії. Навіть перебуваючи в іншій країні ви можете отримувати уроки англійської відповідно до ваших потреб і цілей. Для цього потрібно лише безперебійний доступ до Інтернет.

Ви інвестуєте в своє майбутнє

Після проходження нашого курсу підготовки ви успішно пройдете профільний тест з англійської мови та співбесіди будь-якої складності при прийомі на роботу в міжнародні авіакомпанії.

Хочете літати?

Розвивайте навик володіння спецалізованою авіаційною англійською з нами!

© Mozaïka – центр освіти та розвитку. Всі авторські права захищені

Контакти